Pekáreň a cukráreň

V našej ponuke nájdete

vychýrený Spišský zemiakový chlieb

ale aj bezlepkový chlieb a pečivo.

Hlavný sortiment tvorí predovšetkým chlieb s viacerými chuťovými variáciami. Bohaté portfólio dopĺňajú takmer štyri tucty bežného a jemného pečiva, rozmanité parené a vyprážané výrobky.

Všetky pekárske produkty pripravujeme podľa tradičných receptov, esenciu kvality im dodáva najmodernejšia technológia. Novinkou je inovačná technológia mrazenia výrobkov, ktorou chceme zodpovedať dopyt klientov na vždy čerstvé výrobky, a to 365 dní v roku.

Prázdny

Pekáreň bola založená v roku

Prázdny
1 965
Prázdny

Výrobný proces

Prázdny
24 hodín
Prázdny

Mesačná produkcia

Prázdny
350 ton

Za múrmi pekárne
pulzuje čulý proces

Výroba prebieha nepretržite. Najvoňavejší závod spoločnosti MPC CESSI, a. s., prináša na stoly ľudí od Nízkych Tatier po Slovenské rudohorie jeden z najväčších kulinárskych pokladov ľudstva – chlieb. Mesačne v závode pripravíme 350 ton pekárskych výrobkov.

Výrobný proces
24 hodín denne

Do nášho sortimentu patrí aj vychýrený Spišský zemiakový chlieb. Poctivý chlieb pečieme už od roku 1965, kedy sa datuje vznik priemyselnej veľkopekárne. Pôvod preslávenej chuti a kvality pekárskych výrobkov zo Spiša však siaha až šesť storočí dozadu, kedy ich vyhľadávali aj európski panovníci so svojimi sprievodmi.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...