Pekáreň a cukráreň

V našej ponúke nájdete
vychýrený Spišský zemiakový chlieb
ale aj bezlepkový chlieb a pečivo.

Hlavný sortiment tvorí predovšetkým chlieb s viacerými chuťovými variáciami. Bohaté portfólio dopĺňajú takmer štyri tucty bežného a jemného pečiva, rozmanité parené a vyprážané výrobky. 

Všetky pekárske produkty pripravujeme podľa tradičných receptov, esenciu kvality im dodáva najmodernejšia technológia. Novinkou je inovačná technológia mrazenia výrobkov, ktorou chceme zodpovedať dopyt klientov na vždy čerstvé výrobky, a to 365 dní v roku.

Pekáreň bola založená v roku

1 965

výrobný proces

24 hod

Mesačná produkcia

350 ton

Za múrmi pekárne pulzuje čulý výrobný proces 24 hodín denne

Výroba prebieha nepretržite. Najvoňavejší závod spoločnosti MPC CESSI, a. s., prináša na stoly ľudí od Nízkych Tatier po Slovenské rudohorie jeden z najväčších kulinárskych pokladov ľudstva – chlieb. Mesačne v závode pripravíme 350 ton pekárskych výrobkov, do nášho sortimentu patrí aj vychýrený Spišský zemiakový chlieb. Poctivý chlieb pečieme už od roku 1965, kedy sa datuje vznik priemyselnej veľkopekárne. Pôvod preslávenej chuti a kvality pekárskych výrobkov zo Spiša však siaha až šesť storočí dozadu, kedy ich vyhľadávali aj európski panovníci so svojimi sprievodmi.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...